Csal a Mario Kart Wii nélkül Homebrew

Megjelent a 2008 áprilisában , “Mario Kart Wii ” az első a Nintendo ” Mario Kart ” sorozat is megjelent a Wii játékkonzol . Az új járművek , az online mód és több karakter , mint valaha , rengeteg titkok és csal feloldásához . Mert ezeket a rejtett funkciókat, nem Homebrew szoftver szükséges. Characters

Kulcsszolgálat karakter “Mario Kart Wii ” megköveteli legyőzte a játék a különböző módok . Bizonyos karakterek oldva , miután legyőzte bizonyos pohár . Például , Daisy van oldva a dobogó a 50cc Special Kupa , Diddy Kong kitöltésével 50cc Lightning Cup and Dry Bones a 100cc Leaf Cup . Azonban a többi karakter kinyitotta a Time Trial módban . Oldja Funky Kong verte négy szakértői személyzet szellem adatok , és kinyit TOADETTE játszani az összes 50 kurzusokat .
Kupa és osztályok

négy különálló csésze feloldásához, mivel valamint az egyik rejtett osztályban. Nyissa meg a Leaf Cup , helyezze az első három mind a Shell Kupa és a Banana kupát. A Lightning Cup meg kell keresni egy trófea a Leaf Cup . A Star Kupa azt is megköveteli, hogy kerültem be az első három két különböző versenyeken : a Mushroom Cup és a virág kupát. Oldja az utolsó szett versenyek, különleges kupa , a kereső egy trófea a Star Kupa . A rejtett Mirror osztály, amely tükrözi az összes tanfolyamok, meg kell nyerni az összes 150cc csészék .
Victory Képek

Tucatnyi győzelem képeket kinyit , és két külön típus. Az első fotó van oldva a győztes trófeát , minden csésze minden rendelkezésre álló osztályban. Ez kinyit egy fényképet a Mii jelentenek a Mario és Peach . A többi sorozat győzelem fotót , amely jellemző a Mii minden más karakter a játékban , akkor kap az első helyet a minden egyes Grand Prix csésze .
Gokartok és Bikes

három különböző osztályok gokartok és kerékpárok feloldásához : nagy, közepes és kicsi. Ezek mind oldva a nyertes adott pohár vagy idő vizsgálatokban. Például , kinyit a Dragonetti nagy gokart megnyerte a 150cc Lightning Cup , vagy a közép- Turbo bakik kart helyezve először a 150cc Leaf Cup . A zárolás feloldásához nagy Torpedo kerékpár , verte 12 szakembergárda szellem alkalommal Time Trial módban . A kis motor Magikruiser , egyszerűen töltse ki a Time Trial verseny nyolc tanfolyamok .

You must be logged in to post a comment.