Hogyan Grafikon verseny eredményei a Pinewood Derby

A Pinewood Derby egy esemény belecsúszni az amerikai történelemben. Mivel Cubmaster Don Murphy csökkentette a kezdő zászlót az első rendezvény 1953-ban , számtalan fiatal cserkész már olajozott kerekei , csiszolva a balsafa , és hirtelen alkotásaikat le veszedelmes lejtőn , abban a reményben , hogy kikiáltották “Champion “. Mindenki azt akarja , hogy képes legyen tisztán látni a nyertesek és a győztes idők . Könnyedén mutatni a verseny eredménye a színes sáv diagramot, amely világosan mutatja , aki elég gyors ahhoz, hogy megnyerje az esetben, ha a Cub Scout year.Things amire szüksége van
Milliméterpapír
Színes ceruzák
Show More utasítások
1

Rajzolj egy vízszintes vonal a grafikonon papírt és címkét, hogy ” versenytárs nevek . ” A vonal hossza legyen egy fél inch minden versenyző . Például , ha húsz versenytársak a csapat, a vonal lesz tíz cm hosszú.
2

Legyen pipák minden fél hüvelyk a vízszintes tengelyen és írjon egy másik versenyző név minden tér között osztásjeleit .
3

Rajzolj egy centis függőleges vonal a grafikonon a papír , kezdve a bal szélen végén a vízszintes vonal és felfelé kiterjedő . Címke ez a sor : ” Idő ( mp) . ”
4

Legyen jelölések találhatók minden fél hüvelyk a függőleges vonal és a címke a kullancsok negyedévben másodperces lépésekben , kezdve a bal alsó és a munka fel : 0 , 0,25, 0,5 , 0,75 , 1, 1,25 , 1,5 , 1,75 , 2, 2,25 , 2,5 , 2,75 , 3. .
5

a színes ceruzák színe az idő minden versenyző . Színes az egész fél cm-es részét a versenyző helyét a oszlopdiagram . Például, ha a versenytárs # 1 volt 0,5 másodperc , színes a helyet a vízszintes vonal egészen a második jelölő pipa fölé a nevét. Ügyeljen arra, hogy alternatív színek minden versenyző , így könnyen megkülönböztetni őket .
6

Mark a győztes a Pinewood Derby gráf ” 1. hely . ” A győztes az a személy, a legrövidebb színes sáv a grafikonon .
7

Mark a második és a harmadik helyen helyezettjei azonos módon ( hogy lesz a második és a harmadik legrövidebb bar grafikon) .

You must be logged in to post a comment.