Wii Mario Kart Cheats

“Mario Kart Wii ” tartalmazza a legnagyobb mennyiségű rejtett tartalmat bármilyen játékot a “Mario Kart ” sorozat a mai napig , mint a 2011. Olyan vidám, mint a nagy sebességű száguldva Toad Factory a Donkey Kong az, hogy sok kombinációi gokartok , a karakterek és a tanfolyamok is szerzett , amivel a bizonyos feladatokat a játékban. Némi erőfeszítés és készség a pályán , akkor is élvezni fogja az izgalom a popping egy egykerekű , mint Funky Kong a klasszikus Nintendo 64 változata Bowser vár . Characters

rengeteg új és időtlen karakter a Mario -sorozat veszi , hogy a versenypályán “Mario Kart Wii “, de sokan kell szerzett először. Sok exkluzív cast tagjai kinyitotta megnyerte a különböző kupák bizonyos nehézségi szinten. Nyerd meg a 50cc Csillag Kupa King Boo , a 100cc Leaf Cup száraz Bones és a 150cc speciális Cup Daisy. Néhány követelmények trükkösebb , mint mások, mintha egy fájl mentése a “Super Mario Galaxy” a Wii feloldásához Rosalina , megszerezte a csillag mind a 100cc Retro pohár , hogy Bowser Jr. , és megszerzése a csillag minden egyes a 150cc Wii csészék Dry Bowser .
Kupák

Csak négy a nyolc poharak áll az Ön rendelkezésére után induló “Mario Kart Wii . ” Kinyit az új csészék azáltal, első, második vagy harmadik a rendelkezésre álló csészék . Az első új csészék szerzett azáltal, hogy a két Cups kínált. Helyezze a gomba és a virág kupák keresni a Star Kupa . Át a célvonalon a harmadik helyen , vagy jobb, mind a Shell és a Banana kupák , hogy megszerezzék a Leaf Cup . Ahhoz, hogy a Lightning Cup , meg kell, hogy tegye a Leaf Cup ; hogy nyissa meg a Special Kupa , akkor tegye a Star Kupát.
gokartok

gokartok versenyeznek mind a 50cc és 150cc nehézségi szint ” Mario Kart Wii “, és miközben a standard Kart alkalmas lehet néhány versenyen a játékosok, akik a kísérlet alternatív gokartok is jutalmazták több első helyet szerzett . Új gokartok szinte kizárólag kapott a győztes csészék bizonyos nehézségi beállítások . A Turbo bakik a legegyszerűbb Kart , hogy feltárja , amit meg kell nyerni a 50cc Leaf Cup , hogy add meg a garázsban. Egyéb speciális gokartok fog törekedni játékosok nyerni trükkös versenyeken , mint a Royal Racer szerzett a győztes a 150cc Leaf kupa és a Honeycoupe kapott a vevő először a 150cc Lightning Cup .
Kerékpárok

100cc és 150cc módok ” Mario Kart Wii ” is te versenyfutás a motorkerékpárok , az első a sorozatban, de van még sok más titkos kerékpárt a játékban. Mint a karakterek , néhány a kerékpárok szerzett győztes Cups . Például megnyerte a 100cc Lightning Cup a Zip Zip kerékpár fel van oldva , és a győztes a 100cc Csillag -kupa , a Shooting Star motor lesz a tiéd . Más módszerekre van szükség , hogy többet keresnek kerékpárt , mint például a játék nyolc versenyen a Time Trial módban , hogy feltárja a Kamek stílusú Magikruiser .

You must be logged in to post a comment.