Hogyan viselkedni kinyit funkciók a Mario Kart Wii

Nintendo karakter kap vissza a versenyzők több kört a pálya körül a “Mario Kart Wii ” a Nintendo Wii . Választhat Mario , Yoshi , Bowser és mások a Nintendo kánon és a verseny családias környezetben ezek a karakterek játékokat. Fogd power- up, hogy használata ellen ellenség versenyzés során a célvonalon . Csakúgy, mint más játék a “Mario Kart ” sorozat , akkor kinyit több új kurzusok , gokartok és karaktereket halad keresztül a címet. Utasítások
1

Finish legalább a harmadik a különböző pohár , hogy kinyit több csésze. Vegye harmadik Mushroom Cup és Virág kupa nyitni Csillag Kupa . Befejezés legalább a harmadik Star Cup játszani Special Cup . A harmadik a Banana Kupa és a Shell Kupa lehetővé teszi, hogy versenyezni Leaf Cup . A harmadik helyen végzett a Leaf Kupa feloldja Lightning Cup .
2

játék Mirror Mode , ami te versenyfutás a tanfolyamok fordított , a befejező először mind a csészéket , a 150cc kategóriában.
< Br >
3

Nyissa ki bizonyos karakter megnyerte csészék különböző osztályaiba . Lehet versenyezni, mint király Boo megnyerte a Star Cup 50cc osztályban. Dry Bones elérhetővé válik a győzelem , a 100cc osztály Leaf Cup . Vedd le a 150cc szintjét Special Cup játszani, mint Daisy .
4

Race új gokartok megnyerte bizonyos pohár . Legyen győztesen 50cc Leaf Cup , és megkapod a Turbo bakik . Győzd le ellenfeleidet a Lightning Cup 150cc osztály nyitni a Honeycoupe . Meghajtó Blue Falcon , miután megnyerte a tükörben változat Lightning Cup .
5

Race kerékpárok megnyerésével csésze. A Dolphin Dasher elérhető , miután nyerni a tükör üzemmódban a Star Kupa . Shooting Star nyitja meg , hogy először a 100cc osztályban a Star Kupa . Vedd le a tükör változata Speciális Cup lovagolni a Phantom .

You must be logged in to post a comment.