Sport 1600-as években

Sport a 1600-as években gyakran szorultak versenyek harci készség , és sok esetben felhívta a nagy tömegeket , és volt a forrása más ünnepségeket. Bizonyos esetekben , versenytársak hosszú utat – néha áthaladó több országban – , hogy vegyenek részt a nagyobb versenyeken , de gyakran az ilyen események annyira költséges , hogy csak a lovagok és nemesek engedhették meg maguknak bejegyzést. Általában a legnagyobb sporteseménye 1600-as években volt a lóverseny, íjászat , jousts és kerítés versenyeken. Jousts

jousts voltak versenyek harcolt lóhátról , amelyben két lovag lándzsákkal töltött egymás felé , mindegyik megpróbálta elszakítani a másik volt, és lényegében a szimuláció csatában. Sok lovag harcolt a lovagi torna , és gyakran a feltételek a Lovagi torna tette a nyertesek , hogy összegyűjtsék a páncél, ló és néha fegyverek az általuk legyőzött – , amely abban az időben , annyira drága , hogy gyakran equivocated az értéke a ház ma.
íjászat

íjászok kialakult egy nagy része a legtöbb hadsereg a reneszánsz idején , és az íjászat versenyek gyakran sor, hogy tesztelje a készségek íjászok . Gyakran előfordul, hogy ezek a versenyek beépített nagy távolságok , a kis célok és néha még mozgó célok . A legrégebbi még létező íjász verseny ma – az ókori Scorton Arrow – valójában alapították az 1600-as években , és ez volt az 1600-as években , hogy sok túlélő íjászat társadalmak jöttek létre , hogy megőrizzék a művészet .

Vívás

Bár swordplay versenyeken volt tényező az egész világon évszázadokon keresztül a 1600-as években , vívás volt a csúcsra swordplay sport, és megvolt a maga kodifikált szabályok és szabványok , és a kerítés akadémiák működött Európa-szerte . Vívás versenyek , mint a jousts , osztották párbaj két személy , a győztesek párosítás együtt, amíg egy verseny győztese lehet dönteni.
Lóverseny

Bár lovas verseny volt gyakorolták már az ókorban is , a 17. században az emelkedés a kezdetektől a modern lóverseny , és ekkor jött védnöksége alatt I. Jakab Angliában . Speciális tanfolyamok épültek a lóverseny szem előtt tartva , valamint a tenyésztés és a képzés a lovak kifejezetten versenyekre is nőtt a népszerűsége ebben az időszakban , végső soron hozzájárul létre a telivér fajta .

You must be logged in to post a comment.